Zachraňme hipoterapii

31.3.2020

Milí příznivci naší organizace,

obracíme se na vás s prosbou o pomoc. Tímto dnem spouštíme kampaň „Zachraňme hipoterapii“ na Darujme.cz: https://www.darujme.cz/projekt/1202821, kde můžete finančně podpořit naší organizaci.

Bohužel karanténa nás vrhá do existenčních potíží. Rádi bychom díky vaší pomoci pokryli alespoň náklady na našich 8 koní. Měsíční náklady na jejich ustájení, krmivo, výcvik a další služby se pohybují mezi 130 000 a 140 000 Kč. Nejsou to jediné náklady, ale doufáme, že se situace brzy vrátí k normálu a my budeme moci dál pokračovat v našich pobytech.

Zatím jsme museli zrušit 1 pobyt a nikdo neví, kolik dalších ještě bude nutno odvolat. Samozřejmě nechceme náš personál ani klienty vystavovat zbytečnému riziku. Mrzí nás, že mnoha dětem se nedostane potřebná intenzita pobytů a chceme tedy udělat maximum pro to, abychom mohli pomáhat v plné síle a nasazení, jakmile se situace zlepší.

Pokud můžete, podpořte nás na
https://www.darujme.cz/projekt/1202821

Pro ty, kteří přispějí částkou 3000 Kč a vyšší, jsme připravili malou odměnu – pošleme vám speciální pohled z jednoho z našich pobytů.

Rádi bychom vyzvali naše jezdce a jejich sourozence, aby sdíleli obrázky, fotky, příběhy. Vše budeme dávat do alb tady na Facebooku.

Děkujeme za vaší podporu, sdílení, lajky a komentáře. Věříme, že s vaší pomocí zvládneme toto náročné období překlenout a „naše“ děti se budou mít kam vrátit.

Děkujeme!!

Katka Čapková