Prodloužené hiporehabilitační víkendy pro školní děti

8.10.2018

Vážení rodiče, přichystali jsme pro vás novou nabídku hiporehabilitačních pobytů v podobě prodlouženého víkendu pro školní děti s upraveným programem, a to v měsíci prosinci a lednu.

Tento nový program je určen pro školní děti, které jsou schopny samostatné chůze a jsou schopny samostatné jízdy na koni. Cílem je komplexní rehabilitace vašeho dítěte – rozvoj kvantity i kvality pohybových dovedností, obratnosti a podpora psychosociálního rozvoje dětí.

Začínat budeme ve středu večer, od 18h večeří, informační schůzkou a muzikoterapií. Čtvrtek až sobota bude program totožný (jak jste zvyklí dle rozpisu): skupinové cvičení, aktivity s využitím koně, malování, samostatná jízda na koni na lonži (s aktivním cvičením) a muzikoterapie se závěrečnou relaxací. V neděli pak proběhne skupinové cvičení, vyjížďka na koni do přírody a končit budeme obědem.

Celková kapacita je osm dětí, přihlašovat se můžete klasicky přes email rezervace@chmirakl.cz nebo na telefonním čísle 420 721 076 450.

Termíny pobytů: 12. – 15.12.2018, 9. – 12.1.2019

Cena hiporehabilitačního programu: 4 000 Kč

Cena ubytování: 650 Kč/noc/dospělí, 350 Kč/noc/dítě

Nejste-li si jistí, zda je tento program právě pro vaše dítě vhodný, kontaktujte Katku Čapkovou na katerina.capkova@chmirakl.cz. Těšíme se na vás!