Objednávání na pobyty v roce 2019

15.11.2018

Vážení rodiče, blíží se nám dvě nejnáročnější akce letošního roku – objednávání dětí na příští rok a tvorba rozpočtu organizace. Níže se dočtete veškeré informace.

Vážení rodiče,

po dlouhých schůzích v týmu, s možnými novými členy a s našimi sponzory jsme nakonec vytvořili následující plán pro rok 2019, se kterým bychom Vás rádi seznámili.

  1. Děti, které jsou již zařazené do péče (již u nás alespoň jeden pobyt absolvovaly), budou jednotlivě osloveni s doporučenou intenzitou pobytů pro příští rok. Tato intenzita jim bude zaručena, termín pobytů pak bude přidělován dle rychlosti příchozích přihlášek.
  2. Pokud budete mít zájem o více pobytů, než bylo Vašemu dítěti našimi fyzioterapeuty stanoveno, v druhém kole (již s menším výběrem termínu) to bude umožněno.
  3. Jakmile budou vyšetřeny stávající děti, budeme dále přibírat děti nové. Rodiče budou telefonicky osloveni s termínem vyšetření, na základě kterého bude pak možné se na pobyt objednat.
  4. Prosíme – uvědomujeme si, že možná vzdálenost na vyšetření je značná, vstupní vyšetření je však velmi důležité.  Je třeba se přesvědčit, zda je pobyt pro vaše dítě vhodný, zda Vám můžeme péči „dle vašich představ“ nabídnout, zda nejsou pro dítě kontraindikací zimní měsíce apod. Vyšetření budou probíhat na Kladně a v Bohuslavicích. Děkujeme za pochopení.
  5. Nejnáročnějším krokem pro nás je zdražení pobytu pro příští rok na 12 500 Kč. Pro rodiny v tíživé sociální situaci je možné žádat na náš vnitřní fond Pegas. Žádosti je možné podávat v průběhu celého roku.
  6. Termíny pobytů naleznete v našem kalendáři jízd.
  7. Pokud si v některých ze záležitostí nevíte rady, neváhejte kontaktovat naší koordinátorku Hedu Tománkovou na heda.tomankova@chmirakl.cz či na telefonním čísle 420 721 076 450.

Těšíme se na viděnou,

tým CH Mirákl